من کلیدصدروزه دارم و همه مشکلات راحل میکنم.این سخن اعتدال طلب ها بود.جنبشاعتدال طلب بخاطربیمه سلامت مجدد منتخب شده ملت گشته بود.

هنرمندان در عرصه تئاتروسینمابامشکل بیمه مواجه بودند.عده ای دیگر پول درمان نداشتندتامجددابه صنعت پولسازتئاتروسینمابرگردند.خانه سینما بصورت کامل درحال نابودی بود چون افرادی که چیزی ازهنرتئاتروسینماومذهب نمیفهمیدندواردعرصه صنعت پولسازسینمامیشدنداین افراد توسط رابطه واردسینماوعرصه محصولات فرهنگی میشدندوبعدازچندصباحی کشف حجاب کرده وبه شبکه GEMمیرفتند.افراد زیادی به خارج از ایران میرفتندوبه علت کشف حجاب از شدت فقر ممنوع التصویرمیشدند.این افرادناخواسته وارد عرصه ای ازهنرشده بودند که طعم ت واقتصادوتجربه با آن همنشین بود گاهی که خیلی پولداربودندهرپیشنهادکاری رانمیپذیرفتندولی وقتی بی پول بودندهرپیشنهادکاری حتی فیلمهای مبتذل راهم میخواستندبخاطریک مشت دلار.

برخورددوگانه باداعش قسمت اول

بالای شهروپایین شهرقسمت دوم

MATRIXجلدپایانی قسمت پنجم

ای ,بودند ,بیمه ,عرصه ,هنرمندان ,طلب ,کشف حجاب ,شدت فقر ,فقر ممنوع ,از شدت ,ممنوع التصویرمیشدند

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون فرهنگی مهدویت پردیس شهید باهنر اصفهان تراست محصولات سلولزی کامران تک پایکدر رسادین (رسانه‌پژوهی دینی | فقه و فلسفه رسانه) مدرسه دخترانه سما لردگان وبلاگ آموزشی لرنینگ وان امدادرایانه قزوین وخدمات ***09380338496*** کاوشی در علوم و فناوری روز گنجینه محبت